Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Czersk

Czersk, pomorskie

  • 99 000 zł
  • 1 146 m²
  • 86,39 zł/m²

Zdjęcie

603586428

Skontaktuj się

Działka budowlana Czersk

Czersk, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

99 000 zł

1 146 m²

86,39 zł/m²

Działka budowlana Czersk

Zaktualizowane: 20 maja 2026

99 000 zł 1 146 m² 86,39 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 99 000 zł (86,39 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 146 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

CZYTAJ CAŁY OPIS.!
= UWAGA! .
Cena z ogłoszenia dotyczy terenu,oraz działki 50/25 o łącznej powierzchni ok 1146 m.2 z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy.
Działka w rozsądnej cenie ,biorąc pod uwagę , lokalizację ,solidny urządzony dojazd,wykonane przyłącza energetyczne, otoczenie, bliskość lasów,łąk i jezior itd.
Lokalizacja. (...)

Agent

603586428

603 586...

603 586 428

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

603586428

603 586...

603 586 428

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

603586428

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej